۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، این روزها صحبت از بازگشت تیم باریج اسانس کاشان به لیگ برتر والیبال در رسانه ها مطرح شده است اما فاطمه حسیبی مدیرعامل این باشگاه درباره این موضوع می گوید: حضورمان در لیگ برتر والیبال مراحل مقدماتی را طی می کند و هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است.

وی افزود: این موضوع در حد فرضیه است چون ابتدا باید در هیات مدیره مطرح شود و تاکنون نیز هیات مدیره به اجماع نرسیده و تمامی مسائل مطرح شده در فضای مجازی شایعه است.

حسیبی خاطر نشان کرد: باشگاه باریج اسانس در سال های اخیر روی رده های سنی پایه برنامه ریزی ویژه ای داشته و با توجه به این که آکادمی باشگاه برای تربیت بازیکنان جدید تشکیل شده است، معتقدم باید یک سال دیگر صبر کرد تا اوضاع به همین منوال طی شود.

وی تصریح کرد: سیاست اصلی باشگاه، توجه به زیرساخت ها و آموزش ورزش والیبال در رده سنی پایه و ورزش قهرمانی است که در سه سال گذشته به موفقیت های چشم گیری نیز رسیده و همین سیاست هم باعث حضور دختران و پسران شهرستان کاشان در تیم های ملی شده است.

مدیرعامل باشگاه باریج اسانس کاشان گفت: اگر یک سال دیگر صبر کنیم با همین بازیکنان آکادمی باریج اسانس و بازیکنان مستعد شهرستان کاشان می توانیم در لیگ برتر حاضر شویم اما در نهایت در این خصوص تنها یک رای دارم و اعضای هیات مدیره تصمیم گیرنده نهایی هستند. / ۳۰۶۰


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image