۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا که در ویتنام برگزار می شود، امروز (سه شنبه) با چهار دیدار در گروه هشت تیم برتر و در مرحله یک چهارم نهایی پیگیری خواهد شد.

در نخستین مسابقه این مرحله تیم والیبال بانک سرمایه به مصاف البحری عراق رفت و با شکست این تیم به عنوان نخستین تیم چهار تیم برتر مرحله نیمه نهایی معرفی شد.

شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه در ست سوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۳ مغلوب حریف شدند، اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۶ به پیروزی رسیدند تا چهارمین برد متوالی خود را جشن بگیرند.

تیم والیبال بانک سرمایه این مسابقه را با ترکیب فرهاد قائمی، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، سید محمد موسوی، لوکاس ژیگادلو و فرهاد ظریف آغاز کرد. مهدی مهدوی، رحمان داوودی، قاسم کارخانه، علیرضا جلالی و علی شفیعی از دیگر بازیکنان بانک سرمایه در این دیدار بودند که در ست های مختلف به میدان رفتند.

قضاوت این دیدار را که در سالن والیبال شهر «نین بین» برگزار شد، «کن یو سوک» از ژاپن و «آر مانات» از سریلانکا به عنوان داوران اول و دوم برعهده داشتند.

بازیکنان تیم البحری عراق در دفاع روی تور و توپ گیری ضعف داشتند و بانک سرمایه با استفاده از این ضعف های حریف به برتری سه بر یک دست یافت.

تیم بانک سرمایه فردا (چهارشنبه) در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا به مصاف برنده دیدار العربی قطر و نماینده چین تایپه می رود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image