۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از تسنیم، تیم والیبال جوانان ایران در آخرین بازی خود در مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان مقابل لهستان با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد و نتوانست جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کند.

امتیاز ۱۵ ست پنجم با سرویسی که بازیکنان ایران به تور زدند به سود لهستان رقم خورد و خوشحالی بازیکنان این تیم به طرف زمین ایران، سرآغاز یک درگیری لفظی و فیزیکی شد. البته این درگیری با دخالت داور و مربیان دو تیم خیلی زود به پایان رسید.

ماتئوش ماسووسکی، لیبرو تیم جوانان لهستان در مورد این درگیری گفت: تیم ایران را اصلاً دوست نداریم و شخصاً به آنها هیچ علاقه‌ای نداریم.

او ادامه داد: والیبال فقط دریافت، سرویس و حمله نیست. والیبال، خیلی موارد را شامل می‌شود. در هر بازی و در زیر تور اتفاقات زیادی می‌افتد که تماشاگران همه آنها را نمی‌بینند.

لیبرو تیم جوانان لهستان گفت: از اینکه به مرحله نیمه نهایی رفتیم خیلی خوشحالم و ایران باید برای کسب مقام پنجمی تلاش کند.

توماش فورنال، پاسور تیم جوانان لهستان هم اظهار داشت: مسابقه با ایران بسیار دیدنی و سطح بالا بود. من فکر می‌کنم دست ندادن بعد از شکست و بعد از بازی اصلاً خوب نیست و این دلیل عکس ‌العمل ما بود. شاید رفتار ما کمی تند و پرخاشگرانه بود ولی بازیکنان ایران ما را تحریک کردند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image