۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا که از روز چهارشنبه در ویتنام آغاز شده بود، جمعه شب پس از برگزاری ۱۶ دیدار به پایان رسید.

در آخرین روز این مرحله از رقابت ها، پنج مسابقه برگزار شد که نمایندگان کشورهای تایلند، قزاقستان، هنگ کنگ، ویتنام و ژاپن مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

نخستین شگفتی مسابقات باشگاه های آسیا امروز رقم خورد و تیم بدون ستاره آلتای قزاقستان سه بر صفر با امتیازهای ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۲ العربی قطر را از پیش برداشت. این نتیجه نیز کمی کادر فنی تیم والیبال بانک سرمایه را نگران کرد، زیرا احتمالا در مرحله نیمه نهایی حریف العربی قطر خواهند شد.

در دیگر مسابقه حساس روز سوم و پایانی مرحله مقدماتی نمایندگان چین و ژاپن برای صدرنشینی در گروه چهارم به مصاف یکدیگر رفتند که تیم تویودا گوسی ژاپن با شکست سه بر صفر بائیک موتور پکن صدر نشین شد.

با نتایج کسب شده تیم های ویتنام (باشگاه ورزشی ویتنام) و عراق (البحری) از گروه اول، ایران (بانک سرمایه) و چین تایپه (تایپه) از گروه دوم، قزاقستان (آلتای وی سی) و قطر (العربی) از گروه سوم و ژاپن (تویودا گوسی ترفوئرزا) و چین (بائیک موتور پکن) به عنوان هشت تیم برتر این رقابت ها معرفی شدند تا در مرحله بعدی به مصاف یکدیگر بروند.

روز شنبه تیم های شرکت کننده در رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا استراحت دارند و مرحله دوم از روز یکشنبه آغاز می شود که به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

در این مرحله نمایندگان ایران، چین، ژاپن و چین تایپه در گروه F و نمایندگان کشورهای ویتنام، عراق، قزاقستان و قطر در گروه E به مصاف یکدیگر می روند.

بدین ترتیب تیم بانک سرمایه ساعت ۱۵ به وقت محلی در روزهای یکشنبه و دوشنبه به ترتیب به مصاف تیم های بائیک موتور پکن از چین و تویودا گوسی ترفوئرزا از ژاپن می رود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image