۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از هفتم تا پانزدهم تیرماه به میزبانی دو شهر «نام دین» و «نین بین» ویتنام برگزار می‌شود.

تیم بانک سرمایه قهرمان سال گذشته این رقابت ها امروز از هانوی به شهر نام دین رفت و در هتل «رد» مستقر شد و بلافاصله مدارک بازیکنان و همراهان این تیم در نشستی با نظارت «آلن» از نیوزیلند مورد باز بینی قرار گرفت. هتل رد در فاصله ۱۰ کیلو متری سالن مسابقات قرار دارد.

تیم های العربی، تویوتا ژاپن، باریک موعد، باس یک موتور چین، ایر فورس تایلند و نماینده استرالیا نیز در هتل رد مستقر شدند و فقط بازیکنان التقای قزاقستان هنوز به این هتل نرسیدند.

علیرضا قریب داور اعزامی فدراسیون والیبال به ویتنام نیز صبح امروز در آزمون کتبی کمیته داوری مسابقات شرکت کرد و به هر ۱۶ تست این آزمون پاسخ درست داد. آزمون داوران زیر نظر «بن» از استرالیا انجام شد.

در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا ۱۳ تیم برای کسب مقام قهرمانی با یکدیگر رقابت می کنند که گروه بندی دور مقدماتی این رقابت ها به قرار زیر است:

گروه A: ویتنام، عراق، سریلانکا
گروه B: ایران (بانک سرمایه) – چین تایپه
گروه C: قطر، قزاقستان، هنگ‌کنگ، استرالیا
گروه D: ژاپن، چین، مالدیو، تایلند


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image