۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، حمید موحدی، سرمربی ایرانی تیم ملی والیبال پاکستان درخصوص حضورش در این کشور اظهار داشت: من براساس دعوتنامه‌ایی که ژنرال یعقوب خان، رئیس فدراسیون والیبال پاکستان برایم ارسال کرده بود و مذاکراتی که با وی انجام دادم به اسلام‌آباد پایتخت کشور پاکستان آمدم و فعلاً قراردادی ۶ ماهه که قابل تمدید هم هست را به عنوان سرمربی تیم‌های ملی والیبال پاکستان با فدراسیون این کشور منعقد کردم. از روز ۱۴ فروردین ماه کارم را فعلاً با تیم‌های ملی بزرگسالان و امید این کشور به صورت همزمان آغاز کردم.

وی ادامه داد: پاکستان دارای سابقه‌ای طولانی در والیبال است و جالب است که بدانید اولین مربی خارجی که به ایران آمد تا والیبال را به ایرانیان آموزش بدهد پاکستانی بود، ولی در حال حاضر چند سالی است که والیبال پاکستان افت شدیدی کرده است. آنها در حال حاضر به شدت به این فکر هستند که مجدداً والیبال کشورشون را احیا کنند.

سرمربی ایرانی تیم ملی والیبال پاکستان عنوان کرد: من الان به شدت مشغول تمرین با تیم‌های ملی امید و بزرگسالان پاکستان هستم. روزانه در دو نوبت صبح و بعدازظهر به صورت جداگانه با هر دو تیم مشغول کار هستم. چون تیم امید پاکستان باید در مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا که در اردبیل برگزار می‌شود، شرکت کند.

موحدی با بیان اینکه این تیم تازه تمرینات را شروع کرده، افزود: بازیکنان تیم امید بسیار بی‌تجربه هستند و به تمرینات بسیار زیاد در زمینه تکنیک و تاکتیک و بدنسازی نیاز دارند و همچنین کسب تجربه در زمینه حضور در میادین بین‌المللی که تمام این‌ها کارمان را سخت می‌کند.

وی گفت: تیم بزرگسالان هم باید در چند رویداد خیلی مهم پشت سر هم شرکت کند؛ با این تیم هم کمتر از ۱۰ روز است که تمرینات را شروع کردیم. به تمرینات بسیار زیاد و تغییر سیستم و تاکتیک نیاز دارد و زمان زیادی را می‌طلبد. بازیکنان این تیم هم تجربه زیادی ندارند و از طرفی زمان هم خیلی کم است. این تیم باید در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی در باکو آذربایجان، انتخابی قهرمانی مردان جهان در منطقه آسیای مرکزی در قرقیزستان و قهرمانی مردان آسیا در اندونزی شرکت کند. / ۳۰۶۰


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image