۱
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، جشن قهرمانی لیگ های برتر مردان و زنان و دسته یک مردان طی مراسمی روز شنبه دوم اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

این مراسم از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه با حضور خانواده بزرگ والیبال و مسئولین ورزش کشور در سالن هگمتانه هتل المپیک برگزار می شود.

سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» از ۲۸ مهرماه سال ۹۵ با حضور ۱۲ تیم آغاز شد و روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه ۹۵ با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

در نهایت تیم والیبال بانک سرمایه عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد و تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران در سال ۱۳۹۵ از چهارم آذرماه با حضور هفت تیم در یک گروه آغاز شد اما در دور برگشت این رقابت ها تیم پارسه حذف شد.

در مجموع دور رفت و برگشت لیگ برتر بانوان ۴۱ دیدار برگزار شد و تیم های بانک سرمایه، ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.

بیست و پنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور جام «شهدای منا» نیز با قهرمانی سپهر الکتریک قزوین به پایان رسید و تیم رعد پدافند اصفهان نایب قهرمان شد. دو تیم سهیمه لیگ برتر امسال را نیز به دست آوردند.

در لیگ دسته یک تیم های مقاومت فرمانداری مهاباد و شهرداری جوان ارومیه رتبه سوم مشترک به دست آوردند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image