۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، هفته چهاردهم و پایانی پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان کشور جام «شهدای منا» روز دوشنبه ۲۳ اسفندماه با دو دیدار در شهرهای تهران و اصفهان پیگیری خواهد شد.

در نخستین مسابقه و در خانه والیبال تهران، تیم بانک سرمایه که هم اکنون با ۹ برد و ۲۷ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها قرار دارد، میزبان پارس شیراز خواهد بود.

پارس شیراز با دو برد و هفت امتیاز در جایگاه پنجم جدول لیگ برتر والیبال بانوان قرار دارد و در آخرین دیدار خود برای کسب سومین پیروزی در این رقابت ها تلاش خواهد کرد.

دیدار رفت دو تیم ۲۳ دیماه در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد و بانک سرمایه سه بر صفر به پیروزی رسید، بانکی ها در دیدار برگشت نیز به دنبال کسب دهمین برد خود هستند تا با اقتدار قهرمانی را جشن بگیرند.

تیم والیبال ذوب آهن اصفهان در دومین مسابقه هفته پایانی لیگ برتر در اصفهان میزبان شهرداری تبریز است. در صورتی که ذوب آهن حریف خود را با کسب سه امتیاز شکست دهند و پارس شیراز برابر بانک سرمایه فاتح سه امتیازی باشد، عنوان قهرمانی این رقابت ها به ذوب آهن می رسد.

ذوب آهن هم اکنون با هشت برد و ۲۴ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و شهرداری تبریز با یک برد و سه امتیاز در جایگاه ششم لیگ برتر بانوان است. دیدار رفت دو تیم در تبریز سه بر صفر به سود ذوب آهن به پایان رسید.

تیم های دانشگاه آزاد (هفت برد و ۲۱ امتیاز) و سایپا تهران (۵ برد و ۱۴ امتیاز) با کسب رتبه های سوم و چهارم جدول به کار خود در لیگ برتر والیبال بانوان سال ۹۵ پایان دادند و این هفته مسابقه ای ندارند.

** برنامه دو دیدار هفته پایانی لیگ برتر والیبال بانوان به قرار زیر است:

تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۱
بانک سرمایه – پارس شیراز

اصفهان، سالن ملت، ساعت ۱۱
ذوب آهن اصفهان – شهرداری تبریز


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image