۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، مراسم تجلیل از قهرمانان المپیک و پارالمپیک ریو و قهرمانان سال ۹۴ صبح امروز (شنبه) با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، محمدرضا داورزنی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جمعی از قهرمانان و ورزشکاران در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد.

محمد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران که در سال ۲۰۱۶ قضاوت در مسابقات انتخابی المپیک، لیگ جهانی، بازی های المپیک، گرند پریکس و باشگاه های جهان را در پرونده کاری خود دارد، در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفت.

کاروان ورزشی ایران با نام امام رضا (ع) در المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو در ۱۴ رشته کشتی آزاد و فرنگی، وزنه‌برداری، تکواندو، بوکس، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، تنیس روی میز، دوچرخه‌سواری، دو میدانی، شمشیربازی، والیبال، جودو و شنا شرکت کرد که والیبال ایران بعد از ۵۲ سال برای نخستین بار در بازی های المپیک حضور یافت و به مقام پنجم مشترک دست یافت.

لازم به ذکر است ابراهیم فیروزی نیز به عنوان داور بین المللی والیبال نشسته در این مراسم از ریاست جمهوری تقدیر نامه دریافت کرد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image