۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، هفته سوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان امروز (پنج شنبه) با دو دیدار در شهرهای اصفهان و تهران پیگیری شد.

در نخستین دیدار تیم دانشگاه آزاد که با پنج برد و ۱۵ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار داشت، در سالن فتح علوم تحقیقات میزبان بانک سرمایه بود و سه بر یک مغلوب این تیم شد.

تیم دانشگاه آزد در ست نخست ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب میهمان خود شد.
این دیدار دو ساعت و ۱۵ دقیقه طول کشید و ۹۰ تماشاگر نیز داشت.
بانک سرمایه با این پیروزی، تعداد بردهایش به هشت رسید و با ۲۴ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها باقی ماند. تیم دانشگاه آزاد نیز در رتبه سوم باقی ماند.
دومین دیدار برگزار شده امروز به درخواست تیم ذوب آهن و موافقت سازمان لیگ و باشگاه پارس از هفته دوازدهم به امروز تغییر زمان داشت.
در این مسابقه ذوب آهن اصفهان سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۹ و ۲۵ بر ۱۲ حریف خود را شکست داد و با هفت برد و ۲۱ امتیاز در رتبه دوم باقی ماند.
این مسابقه ۸۵ دقیقه طول کشید، بیست تماشاگر داشت و تیم پارس شیراز در سه ست تنها ۳۵ پوئن برابر ۷۵ پوئن ذوب آهن به دست آورد.
تیم های شهرداری تبریز و سایپا تهران این هفته استراحت داشتند.

نتایج کامل دو دیدار هفته دهم لیگ برتر بانوان به قرار زیر است:

دانشگاه آزاد یک – بانک سرمایه ۳ (۲۵ بر ۲۳، ۱۹ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۳ بر ۲۵)
ذوب آهن اصفهان ۳ – پارس شیراز صفر (۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۹ و ۲۵ بر ۱۲)

جدول رده بندی لیگ برتر بانوان در پایان هفته دهم به قرار زیر است:

۱- بانک سرمایه ۸ برد و ۲۴ امتیاز
۲- ذوب آهن اصفهان ۷ برد و ۲۱ امتیاز
۳- دانشگاه آزاد ۵ برد و ۱۵ امتیاز
۴- سایپا تهران ۴ برد و ۱۱ امتیاز
۵- پارس شیراز ۲ برد و ۷ امتیاز
۶- شهرداری تبریز بدون برد و امتیاز


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image