۰
۰

به گزارش جهان والیبال، لیگ های معتبر والیبال اروپا در هفته جاری با رقابت های جذاب و بعضا غیر قابل پیش بینی نیز همراه بود.

:: در هفته بیست و یکم سری آ ایتالیا در حساس ترین دیدار،تیم های مدعی لوبه و پروجیا به مصاف هم رفتند که در پایان،شاگردان لورنزو بلنجینی موفق شدند سه بر یک مقابل یاران زایتسف پیروز شوند و فاصله خود را با تیم دوم جدول یعنی ترنتینو به ۶ امتیاز برسانند.

تیم مودنا مدافع عنوان قهرمانی در دیداری غیرمنتظره در سه ست پیاپی مقابل میزبان خود ورونا شد که از ستارگانی همچون اوروش کواچویچ بهره می برد شکست خورد.در تیم مودنا انگاپت ستاره تیم بود اما نتوانست مانع شکست تیمش شود.

در جدول رده بندی سری آ ایتالیا، لوبه صدرنشین است و ترنتینو و پروجیا دوم و سوم هستند.

:: در هفته بیستم پلاس لیگا لهستان نیز زاکسا کوژله، قهرمان فصل قبل به سختی در خانه خود مقابل چارنی رادوم به برتری دست یافت.آسکو رسوویا با همین نتیجه از سد کوپروم لوبین گذشت و اسکرا بلخاتوف دیگر تیم مدعی نیز سه بر یک مغلوب پلی تکنیک ورشو شد.

در جدول رده بندی پلاس لیگا لهستان، زاکسا کوژله همچنان صدرنشین است و آسکو رسوویا و وگیل در تعقیب این تیم هستند.

:: در هفته هجدهم سوپر لیگ روسیه نیز زنیت کازان تیم دست نیافتنی روسیه،بر خلاف دیدارهای قبل،این بار به سختی مقابل حریف خود کوزباس کیمروو پیروز شد.بلگوری بلگوراد هم در سه ست پیاپی از سد کراسنویارسک گذشت.دینامو مسکو هم با همین نتیجه ساموتلور را شکست داد.

در جدول رده بندی سوپر لیگ روسیه،زنیت کازان با درخشش ستارگان خود همچنان بدون رقیب صدرنشین است و دینامو مسکو و بلگوری دوم و سوم هستند.

 

» نتایج کامل لیگ های معتبر اروپا را در زیر مشاهده می کنید:

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image