۰
۰

ستاره پیشین تیم ملی والیبال برزیل گفت: هیچ کدام از مطالبی که از جانب من در مورد دوپینگ بازیکنان روسی در چند روز اخیر منتشر شده واقعیت ندارد.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از تسنیم، جیبا، ستاره پیشین تیم ملی والیبال برزیل، چند روز پیش اعلام کرد که ۷ بازیکن روسی در فینال المپیک ۲۰۱۲ ریو دوپینگ کرده بودند و خواهان پس گرفتن مدال طلا از روس‌ها شده بود. سرمربی و بازیکنان تیم ملی روسیه هم در واکنش به حرف‌های جیبا به شدت به او حمله کردند و او را مورد انتقاد قرار دادند.

جیبا که به نوعی از عکس العمل روس‌ها، شوکه شده بود به یک خبرگزاری روسی اظهار داشت: من با نایب رئیس فدراسیون والیبال روسیه صحبت کردم و او تأیید کرد که صحبت‌های من کاملاً برعکس ترجمه نشده است. هیچ کدام از مطالبی که از جانب من در مورد دوپینگ بازیکنان روسی در چند روز اخیر منتشر شده واقعیت ندارد.

او ادامه داد: من سعی کردم با بازیکنان روسیه تماس بگیرم ولی نتوانستم با آنها صحبت کنم چون خیلی از من عصبانی بودند. من این موضوع را درک می‌کنم. در واقع از بد شانسی من بود که رسانه‌ها چنین دعوایی راه انداختند.

جیبا تصریح کرد: ما همه در ورزشی که به آن علاقه داریم باید متحد باشیم. من از بازیکنان روسیه عذرخواهی می‌کنم و از آنها می‌خواهم، پوزش من را به جای رسانه‌های که حرف‌های مرا برعکس ترجمه کردند، قبول کنند.

او در پایان گفت: رئیس فدراسیون والیبال روسیه هم با من تماس گرفت و گفت که اخلاق من را به خوبی می‌شناسد و چنین صحبت‌هایی کار من نیست. من در روسیه بازی کردم و این کشور را دوست دارم. من دوستان زیادی در روسیه دارم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image