۰
۰

موضوع سرمربی جدید تیم ملی والیبال لهستان این روزها در صدر اخبار والیبال جهان قرار دارد. استفان آنتیگا به صورت قطعی از هدایت این تیم کنار گذاشته شده است اما معتقد است والیبال لهستان قابل احترام است.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، استفان آنتیگا در مورد گزینه های جایگزینی وی به عنوان سرمربیگری تیم ملی لهستان اظهار داشت: «صحبت درباره این موضوع برای من سخت است چون تنها با مندز کار کرده‌ام. از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ شاگرد مارسلو مندز در تیم مایورکا بودم. دیگر گزینه ها نیز مربیان خوبی هستند اما نمی‌دانم چگونه کار می‌کنند. طبق شنیده هایم، مندز شانس بیشتری دارد.»

وی همچنین ادامه داد: «اما دی جورجی هم مربی قابل احترامی است. من از بازیکنان زاکسا تعریف او را شنیده‌ام. اون دانش و توانایی خوبی در هدایت تیم دارد و می‌تواند به خوبی با بازیکنان ارتباط برقرار کند.»

مربی فرانسوی والیبال در مورد پیشنهاد از کانادا عنوان داشت: «این پیشنهاد جدی نبود. نیاز نیست برای پیداکردن تیم جدید عجله کنم. من با خانواده ام با ورشو زندگی می‌کنم اما اگر پیشنهاد قابل توجهی از تیم ملی کشوری داشته باشم، قبول خواهم کرد. اگر این مورد میسر نشود، ترجیح می‌دهم در سطح باشگاهی ادامه بدهم.»


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image