۰
۰

تایلند ، میزبان مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از برای برطرف کردن مشکلات زمین غیراستاندارد مسابقات، از «تشک» استفاده کرد.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ایرنا، پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا از یکم تا هفتم مهرماه به میزبانی شهر ناخون پاتوم تایلند پیگیری می شود.

سالن مسابقات این دوره از رقابت ها از نظر زیرسازی و کفپوش در شرایط استاندارد قرار ندارد و این موضوع با اعتراض تیم های مختلف از جمله ایران روبرو شد.

در نشست کمیته فنی پیش از آغاز مسابقات نیز نسبت به این شرایط اعتراضاتی مطرح شد. این اعتراضات در مسابقات مرحله گروهی رقابت ها نیز ادامه داشت تا اینکه عصر یکشنبه پس از تمرین تیم ملی ب والیبال ایران در سالن اصلی مسابقات، کفپوش سالن جمع آوری شد تا تشک هایی در زیر کفپوش قرار گیرد.

برای انجام این کار، همه بنرهای تبلیغاتی دور زمین، میزهای آنالیزوها، خبرنگاران، کادر پزشکی، منشی و تور و پایه های آن به همراه کفپوش سالن جمع آوری شد.

کف این سالن بتنی بود و بازیکنان بعد از اسپک و دفاع در فرود، نگرانی هایی برای مصدومیت داشتند. با پوشش جدید لایه ای دو سانتیمتری نرم در زیر کفپوش قرار می گیرد تا کمی از نگرانی هایی موجود برطرف شد.

امروز – یکشنبه – هشت تیم شرکت کننده در این رقابت ها مسابقه ندارند، اما تیم ها به نوبت در سالن اصلی و سالن تمرینات یک نوبت تمرین برگزار کردند. ملی پوشان والیبال ایران نیز از ساعت ۱۷ به وقت محلی تمرین خود را در سالن اصلی مسابقات برگزار کردند.

در ابتدای این تمرین ملی پوشان تمرینات کششی و گرم کردن انجام دادند. سپس تمرینات چابکی، سرعتی، پاس، دوبه دو، سرویس و دریافت در دستور کار قرار گرفت. در ادامه انجام تاکتیک های مختلف دفاع و حمله انجام شد.

ملی پوشان با انگیزه در این تمرین شرکت کردند تا از فردا به مدت سه روز سه دیدار دیگر در مراحل حذفی، نیمه نهایی و نهایی برگزار کنند.

تیم ملی ب والیبال ایران در این مرحله به مصاف تایلند میزبان این رقابت ها می رود. این مسابقه از ساعت ۱۹ به وقت محلی آغاز می شود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image