۰
۰

تیم های ملی والیبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در مرحله نهایی رقابت های انتخابی المپیک در قاره آسیا به مصاف نمایندگان قطر می روند.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از فردا جمعه با حضور هشت کشور ایران، قطر، قزاقستان، ژاپن، نیوزیلند، اندونزی، چین و استرالیا (میزبان) در شهر کارینز استرالیا آغاز می شود.

در این رقابت ها که به صورت تک حذفی برگزار می شود، تیم های الف و ب کشورهای شرکت کننده به مصاف یکدیگر می روند و اگر نتایج مساوی شود، دیدار سوم تعیین کننده کشور برنده خواهد بود.

 

تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران در نخستین مسابقه و از ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه صبح روز جمعه به وقت محلی و ۴ و ۱۵ دقیقه بامداد به وقت ایران به مصاف نمایندگان قطر می روند.

 

تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران با پنج بازیکن شامل رحمان رئوفی، بهمن سالمی، بهمن قلی پوری، عبدالحامد میرزاعلی و کمال قریشی در این رقابت ها شرکت می کنند.

 

برنامه مرحله نخست این رقابت ها به قرار زیر است:

 

ایران – قطر
ژاپن – قزاقستان
چین – نیوزیلند
استرالیا – اندونزی

 

قهرمان مرحله نهایی رقابت های انتخابی المپیک سهمیه مستقیم المپیک ۲۰۱۶ ریو به دست می آورد و تیم های دوم و سوم نیز به رقابت های انتخابی بین قاره ای سوچی روسیه که با حضور تیم های دوم و سوم قاره های دیگر از ۱۶ تا ۲۰ تیرماه برگزار می شود، صعود می کنند.

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image