۰
۰

به گزارش  جهان والیبال و به نقل از فارس، مراسم تقدیر از ملی‌پوشان والیبال بعد از صعود به المپیک امشب بعد از ضیافت افطار برگزار شد. این مراسم با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید:

* علی پروین از پیشکسوتان فوتبال و پرسپولیس در مراسم تقدیر از والیبالیست‌ها حضور داشت. احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان سابق تیم ملی و همچنین سرخ‌پوشان در مراسم شرکت کرد. محمود خوردبین دیگر پیشکسوت پرسپولیس نیز در این مراسم حضور پیدا کرد. طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس هم از دیگر میهمانان مراسم بود.

 

 

* مهدی پاکدل و لیلا بلوکات، نیوشا ضیغمی به همراه همسرش، هنرمندانی هستند که در این مراسم حضور داشتند.

* کاپیتان‌های ادوار مختلف تاریخ والیبال در مراسم تقدیر حضور داشتند.

* سید احمد خمینی پسر سید حسن خمینی از دیگر میهمانان برنامه امشب بود. زمانی که وی وارد سالن شد به دلیل شلوغی تالار جایی برای نشستن نداشت و تعدادی از والیبالیست‌ها تلاش کردند جای خود را به او بدهند!

* شاهرخ شهنازی به نمایندگی از کمیته ملی المپیک حضور داشت، اما کیومرث هاشمی از غایبان میهمانی امشب بود.

* محمدرضا داورزنی در این مراسم در سخنانی کوتاه اظهار داشت: این پیروزی را به نهادهای مختلف، رسانه ها و پیشکسوتانی که به ما کمک کردند تقدیم می‌کنم. من تلاش آنها را تکمیل کردم و مسئولیت بر گردن من بود. وزیر ورزش پیگیر امورات بود و در این مدتسجادی و هاشمی هم همواره ما را در تحقق کارهایمان کمک کردند. این موفقیت بزرگ را به پیشکسوتان و خانواده شهدا تبریک می گویم.
وی افزود: دست تک تک نفرات و حتی منتقدان را می بوسم که با انتقادهای سازنده به ما کمک کردند. امیدوارم در المپیک بازهم خنده را به لب های مردم بیاوریم و شعار “ما می توانیم” را بازهم عملی کنیم. در المپیک ٢٠٢٠ سکوی المپیک را نشانه خواهیم رفت. همه ملی پوشان از جان خود مایه گذاشتند و مقابل قدرت های بزرگ دنیا ایستادند. قائمی با سرماخوردگی بازی کرد و حالا کارش به بیمارستان کشیده شده که امیدوارم مردم در این ماه مبارک برای وی دعا کنند.

 

 

* علی ضیاء مجری‌گری این برنامه را برعهده داشت.

* محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در ابتدای صحبت‌های خود به کنایه به مجری برنامه گفت: از مجری برنامه تقاضا می کنم که این برنامه را سه رنگ ببیند تا مجلس شیرین تر شود (علی ضیا مجلس را آبی و قرمز کرده بود). مجلس و والیبال ما سه رنگ سبز و سفید و سرخ است.

* سالار عقیلی به همراه گروهش در این مراسم به اجرای برنامه پرداخت.

* در این مراسم از کاپیتان‌های ادوار مختلف والیبال بانوان و مردان تقدیر شد. مرحوم حسین معدنی هم یکی از این افراد بود که مورد تشویق حضار قرار گرفت.

* پیراهن امضا شده سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به خانواده شهید ترک، خانواده شهید مدافع حرم تقدیم شد.

* لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان با اتومبیل شخصی خود مراسم را ترک کرد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image